Deprecated: Unparenthesized `a ? b : c ? d : e` is deprecated. Use either `(a ? b : c) ? d : e` or `a ? b : (c ? d : e)` in /home/impactpr/hotelbutrinti.com/wp-content/plugins/sitepress-multilingual-cms/vendor/twig/twig/lib/Twig/Node.php on line 42

Deprecated: Unparenthesized `a ? b : c ? d : e` is deprecated. Use either `(a ? b : c) ? d : e` or `a ? b : (c ? d : e)` in /home/impactpr/hotelbutrinti.com/wp-content/plugins/sitepress-multilingual-cms/vendor/twig/twig/lib/Twig/Node.php on line 198

GALERIA E SUITAVE

Të gjitha dhomat dhe suitat në Hotel Butrinti janë të dekoruara në stilin modern me një elegancë të veçantë.

SUITA DELUXE

SUITES

Luksoze, Moderne dhe Elegante. Vendi ideal për pushimet perfekte.

DETAILS

SUITA JUNIOR

SUITES

Të përshtatshme për t’ju çlodhur me një pamje të mahnitshme nga deti .

DETAILS

DHOMA STANDART

ROOMS

Rikthehuni ne një parajsë të rehatshme me pamje nga deti.

DETAILS

Të gjitha dhomat dhe suitat në Hotel Butrinti janë të dekoruara në stilin modern me një elegancë të veçantë. Çdo suitë përmban një dhomë ndenjie me TV me ekran të sheshtë, Minibar, Aparat kafeje Nespresso dhe një pamje të magjishme nga deti. Tualeti ka një kabinë dushi me xham si edhe të gjithë aksesorët e nevojshëm në të.

logo light brown-02

DELUXE SUITE

Luksoze, moderne dhe elegante, këto suita përmbajnë një dhomë ndenje dhe një dhomë gjumi të përshtatshme për t’ju çlodhur me një pamje të mahnitshme nga deti Jon.

Një aparat kafeje Nespresso, kolltuke  të rehatshëm dhe krevat king size. Vendi ideal për pushimet perfekte.

logo light brown-02

JUNIOR SUITE

Luksoze, moderne dhe elegante, këto suita përmbajnë një dhomë ndenje dhe një dhomë gjumi të përshtatshme për t’ju çlodhur me një pamje të mahnitshme nga deti Jon.

Një aparat kafeje Nespresso, kolltuke  të rehatshëm dhe krevat king size. Vendi ideal për pushimet perfekte.

logo light brown-02

DELUXE ROOM

Rikthehuni në një parajsë të rehatshme me pamje nga deti. Dhomat standarte janë një kombinim I rehatisë me stilin modern. Çdo dhomë ju ofron qetësi dhe komoditet.

REZERVONI SUITAT TONA

Booking

Hotel Butrinti

Junior Suites

4 GUESTS

30 m²

BOOK NOW FROM 150 BB €

Hotel Butrinti

Deluxe Suites

4 GUESTS

35 m²

BOOK NOW FROM 180 BB €

Hotel Butrinti

Deluxe Rooms

2 GUESTS

27 m²

BOOK NOW FROM 110 BB €

Galeria e Dhomave