Deprecated: Unparenthesized `a ? b : c ? d : e` is deprecated. Use either `(a ? b : c) ? d : e` or `a ? b : (c ? d : e)` in /home/impactpr/hotelbutrinti.com/wp-content/plugins/sitepress-multilingual-cms/vendor/twig/twig/lib/Twig/Node.php on line 42

Deprecated: Unparenthesized `a ? b : c ? d : e` is deprecated. Use either `(a ? b : c) ? d : e` or `a ? b : (c ? d : e)` in /home/impactpr/hotelbutrinti.com/wp-content/plugins/sitepress-multilingual-cms/vendor/twig/twig/lib/Twig/Node.php on line 198

ABOUT US

Hotel Butrinti & Spa ky Hotel luksoz është I pozicionuar në Zemër të Sarandës .

Duke qenë i pozicionuar përballë detit, Hotel Butrinti & SPA është një strukturë luksoze me 5 yje e cila ofron shërbimin free të internetit në te gjithë ambjentet, ka në vetvete një pishinë të hapur për të rritur dhe për fëmijë, parking të sigurt dhe një qendër të mrekullueshme SPA.

Hoteli ka ne vetvete 87 dhoma luksoze, duke perfshire 54 Dhoma Deluxe standarte, 9 Suita Superiore, 6 Suita Deluxe dhe 18 Suita Junior

Kushdo mund të mbërrijë në Hotel shumë lehtë duke fluturuar për në Aeroportin Ndërkombetar të Tiranës ose duke udhëtuar me traget nga Ishulli i Korfuzit për Sarandë.

Të gjitha dhomat dhe suitat në Hotel Butrinti janë të dekoruara në stilin modern me një elegancë te vecantë.

QENDRA FITNESS

USHTROHU

SPA & WELLNESS

ÇDO DITË

BAR NË PISHINË & PIZZERI

PAMJE MBRESLËNËSE

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/impactpr/hotelbutrinti.com/wp-content/plugins/nd-shortcodes/shortcodes/custom/service/layout/layout-5.php on line 8

Duke arritur të duhurën, në momentin e duhur

15

SUITA DELUXE

18

SUITA JUNIOR

54

DHOMA DELUXE

50

PUNONJËS

Restorant & Bar

Restoranti ynë me një pamje të mrekullueshme përmban një tarracë e cila është ideale për dreka dhe darka verore

WELCOME DRINK

Pool Bar

Thin, crispy and topped with some of the finest ingredients, our range of oven baked pizza awaits you to take your pick and nibble on in the pizzeria area front of the sea.

WIFI AREAS

Dhoma e Pritjeve

Hotel Butrinti & SPA ofron një sallë konferencash që pret deri në 200 të ftuar. Salla është e pajisur me WI-FI dhe karakterizohet nga një teknologji e lartë LED dhe sistem audio të përsosur.

BIKE RENTAL

Palestër

Një përzgjedhje e shkëlqyer e aktiviteteve dhe pajisjeve të të ndryshme për të gjithë ata që duan të qëndrojnë në gjendje të mirë fizike, edhe kur janë me pushime.

SWIMMING POOL