Deprecated: Unparenthesized `a ? b : c ? d : e` is deprecated. Use either `(a ? b : c) ? d : e` or `a ? b : (c ? d : e)` in /home/impactpr/hotelbutrinti.com/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 1912
Hotel Butrinti – Resort & SPA

Deprecated: Unparenthesized `a ? b : c ? d : e` is deprecated. Use either `(a ? b : c) ? d : e` or `a ? b : (c ? d : e)` in /home/impactpr/hotelbutrinti.com/wp-content/plugins/sitepress-multilingual-cms/vendor/twig/twig/lib/Twig/Node.php on line 42

Deprecated: Unparenthesized `a ? b : c ? d : e` is deprecated. Use either `(a ? b : c) ? d : e` or `a ? b : (c ? d : e)` in /home/impactpr/hotelbutrinti.com/wp-content/plugins/sitepress-multilingual-cms/vendor/twig/twig/lib/Twig/Node.php on line 198

HOTEL BAYVIEW

Relaksohuni në Resortin Tonë

Hotel Butrinti & Spa
Ky Hotel luksoz ështe i pozicionuar në Qendër të Sarandës . Hoteli me 5 yje ndodhet vetëm disa metra larg vijës bregdetare të detit Jon

LUXURY HOTEL

Dhomat më të mira

Hotel Butrinti

Deluxe Rooms

2 GUESTS

27 m²

BOOK NOW FROM 110 BB €
LUXURY HOTEL & BEST RESORT

Zbuloni

Ambjentet Tona

Interneti është pa limit dhe free në të gjithë hapësirën e hotelit. Salla e Konferencave është një vlerë e shtuar e Hotel Butrintit e areduar me pajisjet e fundit të teknologjisë moderne.

Hoteli ofron gjithashtu parking të sigurt, internet free, shërbimin e portierit dhe këndin e lodrave për fëmijë.

SHIKO AMBJENTET

Shijoni vaktin e drekës ose darkës në ambjetet e shërbimit të Hotelit sic janë Restoranti me dy dalje të tij

PJATA TRADICIONALE

Restoranti

Ballkoni me pamje nga deti dhe Tarraca me pamje nga pishina & piceria.

HOTEL LUXURY

Recepsioni

Duke qenë i pozicionuar përballë detit, Hotel Butrinti & SPA është një strukturë luksoze me 5 yje e cila ofron shërbimin free të internetit në të gjithë ambjentet, ka në vetvete një pishinë të hapur për të rritur dhe për fëmijë, parking të sigurt dhe një qendër të mrekullueshme SPA.

Relaxohu dhe Shijo
Pushimet e Tua

LUXURY HOTEL & BEST RESORT
[nd_options_magic_popup nd_options_layout=”layout-2″ nd_options_type=”nd_options_mpopup_iframe” nd_options_image=”304″ nd_options_image_width=”60px” nd_options_link=”url:https%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3D18x_rovJkTU|||”]
HOTEL NEWS

Blogu ynë