Hotel Butrinti

Dasma & Evente Sociale

Dasma & Evente Sociale

Ambjenti elegant, shkelqimi dhe pamja marramendese e pishines ne sfond, e bejne diten e dasmes te mbetet ne kujtesen e ciftit dhe te gjithe te ftuarve te ceremonise. Dita juaj e dasmes eshte nje permbledhje, ngjyrash, emocionesh, detaje dekori, tinguj muzike. Besimi ne pervojen e stafit tone dhe ne duart e shefit te Kuzhines e ben dasmen nje event qe cdokush do te enederronte te perjetonte. Menu speciale ose tradicionale sipas preferencave te klienteve por edhe me sygjerimet tona, organizim ne detaje I cdo gjeje qe tek kokteili I pritjes e deri ne perfundim te dasmes, keto garantojne gjithmone suksesin e punes tone

Ditelindjet jane festa qe festohen jo vetem nga femijet por edhe nga grup moshat e tjera. Evente te tilla organizohen kendeshm ne Hotel Butrinti, ne ambjenetet e brendshme te Barit e Restorantit por ne sezonin veror ato preferohen me shume ne barin prane Pishines Privatesia e ben eventin edhe me te suksesshem. Kokteje pijesh shumengjyreshe dhe gatime te lehta shoqeruese servirur ne bufe nga stafi yne profesonist I bejne te ftuarit te ndihen si ne shtepine e tyre. Femijet argetohen pa mase duke u kridhur ne ulin e qelqte te pishines dhe duke u argetuar ne kendin e femijeve posacerisht per ata.